Alphamedia SIA

MŪSU PAKALPOJUMI

Sabiedrība “AlphaMedia” veic pilnu televīzijas apraides ciklu, sākot no uzņemšanas procesa un beidzot ar produkta novadīšanu līdz gala patērētājam. Turklāt sabiedrība sniedz multimēdiju projektu tehniskā atbalsta pakalpojumus.

Mūsu štats, kas sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem, spēj izstrādāt un realizēt vissarežģītākos projektus. Patērētāji noteikti novērtēs mūsu produktu nemainīgi augsto kvalitāti un būs apmierināti ar datu pārraides augsto izšķirtspēju un digitālo līmeni.

Pateicoties mūsu inženieru un programmētāju komandai, mēs spējam nodrošināt apraidi, kurā iekļautas dekorācijas ar vadošo elektrisko, mehānisko un elektronisko komponentu izmantošanu.

Turklāt sabiedrībai ir arī savs dizaineru, animatoru un 3D dizaineru štats ar lielu darba pieredzi datorgrafikas un kino animācijas izstrādē, filmu grafikas producēšanā televīzijas ēteram, reklāmas klipu un reklāmas materiālu izstrādē, kā arī mēdiju producēšanā, reklāmā, spēļu industrijā un web dizainā. Mūsu darbinieki spēj īstenot dzīvē jebkādas jūsu idejas visaugstākajā profesionālajā līmenī.

“AlphaMedia” skaņas ierakstu studija ir visaugstākās kvalifikācijas skaņu režisoru, aranžētāju un komponistu komanda ar radošu pieeju saviem profesionālajiem pienākumiem. Turklāt inženiertehniskais personāls uztur studijas aprīkojumu pastāvīgā gatavībā izvirzīto uzdevumu risināšanai. Studija ir aprīkoja ar augsto tehnoloģiju profesionālo iekārtu kompleksu, kas ļauj veikt pilnu darbu ciklu: jūs varēsiet iegūt visaugstākās kvalitātes signālu un veikt tā turpmāko apstrādi.

Mūsu studija palīdzēs jums realizēt jebkādas idejas, pat visdrosmīgākās un darbietilpīgākās. Mums ir pieredze darbā ar visdažādākajiem mūsdienu mūzikas stiliem un virzieniem, kā arī skaņas celiņu un aranžējumu sagatavošanā.

Сайт содержит информацию рекламного характера.